počet produktů
0
cena nákupu
0 CZK
měna: CZK
Kategorie
Kontaktní formulář
Captcha Reload Image

O značce Jolly

Vznik značky Jolly je úzce spjat se samotným vznikem florbalu. V roce 1972 vyrobil pan Rolf Nilsson v malé švédské vesnici Baskarp blízko Jönköpingu první plastovou "hokejku" a plastový míček pro děti. Postupem času se změnily parametry holí i míčků a vznikl tak nový sport nejen pro dospělé - florbal (švédsky "inneband"). Pan Rolf Nilsson se taktéž spolupodílel na formulování pravidel certifikace florbalového vybavení. Značku Jolly tedy můžeme považovat za zakladatele florbalu.

Za 35 let od vzniku první hole byla značka Jolly vždy průkopníkem a inovátorem nových technologií.
Během vývoje nových produktů firma spolupracuje se špičkovými profesionálními hráči. Proto se v dnešní době značka Jolly zaměřuje především na kvalitu produktu. Dodává špičkové zboží pro ty nejlepší hráče (tváří značky je Conny Vesterlund, hráč švédské florbalové reprezentace) a florbalová mužstva, ale nezapomíná ani na školy a juniory.

Vysoká kvalita holí a čepelí je garantována certifikátem mezinárodní florbalové asociace, který firma získala jako vůbec první na světě.Přehled výrobků Jolly s certifikací naleznete na stránkách švédského institutu technického výzkumu

Kompletní nabídku vyráběného florbalového zboží značky najdete na stránkách výrobce Jolly.

Pokud Vás zaujme jakýkoliv výrobek, který není v naší současné nabídce, kontaktujte nás prosím, a my zjistíme, zda jsme jej pro Vás schopni objednat.